Zgłoszenie na wydarzenie

  Wybierz wydarzenie

  DANE PRZEDSIĘBIORSTWA

  Nazwa firmy

  Kod pocztowy, miasto

  Ulica, nr lokalu

  Telefon

  e-mail

  Strona www

  Liczba pracowników

  Branża

  DANE UCZESTNIKA

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Telefon

  e-mail

  Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Szkolenie organizowane w ramach projektu „Enterprise Europe Network - Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”, który jest finansowany przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

  Administratorem danych osobowych uczestników szkolenia jest Enterprise Europe Network prowadzony przez Warmińsko – Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, z siedzibą przy Pl. Bema 3. Podane w formularzu dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, na które uczestnik wyraził zgodę. Uczestnik ma prawo dostępu do podanych danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym konieczne do wzięcia udziału w szkoleniu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enterprise Europe Network prowadzony przez Warmińsko – Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w związku z moim udziałem w szkoleniu.

  Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie klientów Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, w celu umożliwienia kontaktu oraz otrzymywania elektronicznego newslettera, aktualnych informacji i ofert dotyczących różnych form bezpośredniego wsparcia dla prowadzonej przez Państwa działalności, w szczególności w formie dotacji, udzielania pożyczek na rozwój działalności, doradztwa w różnorodnych formach i zakresie oraz organizowania i prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań B2B, misji gospodarczych.

  Udzielam Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie nieodwołalnego i nieodpłatnego prawa wielokrotnego wykorzystywania zdjęć i filmów ze swoim wizerunkiem, wykonywanych podczas organizacji spotkania. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu zgodnym z działalnością prowadzoną przez WMARR S.A. zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 630 z późn. zm.) i uwzględnieniem dyrektyw Wspólnot Europejskich.

  [recaptcha]

  KALENDARZ WYDARZEŃ

  PRZYDATNE LINKI

  EEN Olsztyn 2023
  X

  Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.