Przedsiębiorco, szukasz odpowiedzi na to, jak skutecznie poradzić sobie z kwestią ryzyka walutowego, bez narażania się na niepotrzebne spekulacje?

1. Zapraszamy na cykl webinarów:

Webinar 3 będzie składał się z dwóch części: 1. Przegląd rynku EUR/PLN i USD/PLN w świetle analizy technicznej wykresów (około 30 minut). 2 Edukacja (około 30 minut): Otwarta pozycja walutowa u eksporterów i importerów; kiedy się ujawnia? kiedy znika?

2. Zapraszamy na indywidualne telefoniczne (lub poprzez Skype) konsultacje z Panem Jackiem Maliszewskim.

Będzie można zadawać pytania, przedstawiać swoje problemy. Pan Jacek Maliszewski w czasie takich rozmów podpowie jak zneutralizować ryzyko, abyście Państwo nie ponosili strat z powodu wahań kursów walutowych. Zainteresowanym firmom przekażemy dane kontaktowe (e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel. 89 512 24 29)

 

Prowadzący: Pan Jacek Maliszewski

Główny Ekonomista firmy DMK, od wielu lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.