Europejskie Dni Badań i Innowacji to coroczne sztandarowe wydarzenie Komisji Europejskiej, które gromadzi decydentów, naukowców, przedsiębiorców i obywateli, aby mogli debatować i wspólnie kształtować przyszłość badań i innowacji w Europie.

Tegoroczny format będzie okazją do podsumowania osiągnięć w zakresie badań i innowacji w globalnej reakcji na pandemię koronawirusa i wykorzystania reakcji UE: koordynacji doskonałej nauki w zakresie zdrowia, ożywienia społecznego i gospodarczego.

Sesje interaktywne umożliwią uczestnikom wymianę informacji na temat tego, w jaki sposób polityka i finansowanie badań naukowych i innowacji mogą pomóc w odbudowie Europy i utorować drogę do zielonej, cyfrowej i odpornej na kryzysy przyszłości. Podobnie jak w ubiegłym roku, edycja 2020 będzie obejmowała trzy dni intensywnego współtworzenia polityki, prowokujących do myślenia paneli dyskusyjnych oraz możliwości dobierania partnerów.

W tym przełomowym roku: po bezprecedensowym globalnym kryzysie, tuż przed uruchomieniem Horyzontu Europa – kolejnego programu badań i innowacji rozpoczynającego się w 2021 r. – oraz rozszerzonej Europejskiej Przestrzeni Badawczej, wydarzenie to stanowi wyjątkową okazję do omówienia, w jaki sposób badania i innowacje będą przynosiły korzyści dla przyszłości Europy.

Rejestracja: https://research-innovation-days.ec.europa.eu/

Agenda: https://ec.europa.eu/info/sites/info/files/research_and_innovation/events/documents/ec_rtd_research-innovation-days-programme-v4.pdf

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.