środa, 28 Sierpień, 2019

Webinarium – jak założyć firmę w USA?

5 września o godzinie 15 odbędzie się webinarium poświęcone amerykańskim przepisom prawa dla firm planujących ekspansję na ten rynek.

Webinarium rozpoczyna cykl comiesięcznych szkoleń – Akademia PAIH – dedykowanych wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć eksport lub założyć firmę w USA. Jednym z najczęstszych wyzwań dla polskich przedsiębiorców planujących wejść na tutejszy rynek są trudności w zrozumieniu amerykańskich przepisów prawa. System prawny USA należy do jednego z najbardziej zróżnicowanych i bez jego zrozumienia i właściwej interpretacji rozpoczęcie eksportu lub jakiejkolwiek innej działalności gospodarczej jest bardzo ryzykowne.

W trakcie webinarium 5 września zostaną omówione aspekty prawne, istotne z punktu widzenia planowania ekspansji na rynek USA oraz najważniejsze zagadnienia, które należy mieć na uwadze sporządzając strategię wejścia. Po prezentacji będzie również możliwość zadawania pytań. Webinarium będzie prowadzone w języku polskim przez lokalnego prawnika doświadczonego w pracy z polskimi firmami.

Rejestracji można dokonać pod poniższym linkiem:

https://zoom.us/webinar/register/WN_UNFSkxhgSh60BN-5xFPWeQ

Więcej informacji na stronie.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.