OPNT warsztatyOlsztyński Park Naukowo- Technologiczny przy współpracy z firmą THIS- brand & product design studio zapraszają na warsztaty “Tworzenie wartości przedsiębiorstwa w oparciu o doradztwo strategiczne i design”.

Warsztaty odbędą się 21.11.2018 r. w godzinach 10.00 – 14:00 w Olsztyńskim Park Naukowo-Technologicznym (budynek BK – sala nr 15a).

Program
10.00 Start – Przedstawienie studia THIS i jego kompetencji – Najważniejsze osoby i ich doświadczenie – Najważniejsze kompetencje

10.30 Część I [case studies B2C] – MEDI SEPT – od audytu do sukcesu rynkowego – historia komercjalizacji w sieci Rossmann – ŁOMŻA – od pozycjonowania do sukcesu rynkowego – case studies nowej butelki piwa “ŁOMŻA”

12.00 Przerwa – 15 min

12.15 Część II [case studies B2B] – EDWANEX – od audytu do internacjonalizacji – historia projektu i rozwiązań B2B – VAN PUR – od analizy do wdrożenia produktów – case studie kreacja produktów – MEDI SEPT – rebranding, a wzmocnienie pozycji lidera – komercjalizacja na rynku B2B

13.00 Przerwa

13.10 Część III – Sesja “pytania i odpowiedzi” – współpraca z firmą doradczo projektową w praktyce

14.00 Zakończenie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zarejestruj się na warsztaty – formularz on-line.

 

Źródło: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.