OPNT warsztatyOlsztyński Park Naukowo- Technologiczny przy współpracy z firmą THIS- brand & product design studio zapraszają na warsztaty "Tworzenie wartości przedsiębiorstwa w oparciu o doradztwo strategiczne i design".


Warsztaty odbędą się 21.11.2018 r. w godzinach 10.00 - 14:00 w Olsztyńskim Park Naukowo-Technologicznym (budynek BK - sala nr 15a).

Program
10.00 Start - Przedstawienie studia THIS i jego kompetencji - Najważniejsze osoby i ich doświadczenie - Najważniejsze kompetencje

10.30 Część I [case studies B2C] - MEDI SEPT - od audytu do sukcesu rynkowego - historia komercjalizacji w sieci Rossmann - ŁOMŻA - od pozycjonowania do sukcesu rynkowego - case studies nowej butelki piwa "ŁOMŻA"

12.00 Przerwa - 15 min

12.15 Część II [case studies B2B] - EDWANEX - od audytu do internacjonalizacji - historia projektu i rozwiązań B2B - VAN PUR - od analizy do wdrożenia produktów - case studie kreacja produktów - MEDI SEPT - rebranding, a wzmocnienie pozycji lidera - komercjalizacja na rynku B2B

13.00 Przerwa

13.10 Część III - Sesja "pytania i odpowiedzi" - współpraca z firmą doradczo projektową w praktyce

14.00 Zakończenie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Zarejestruj się na warsztaty – formularz on-line.

 

Źródło: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.