Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty:

 

„Jak odpowiednio zaprezentować projekt biznesowy i naukowy – prezentacja pitch deck"

 

które odbędą się 12 marca 2020r. w godzinach 9.00 - 15.00 w Hotelu Park, ul. Warszawska 119, w Olsztynie

 

Jest to drugi z warsztatów w ramach przedstawienia Modelu Busines model Canvass i prezentacji pitch deck w projektach naukowych i biznesowych. Rejestracja na oba warsztaty jest oddzielna.

 

Warsztaty skierowane są głównie do właścicieli bądź pracowników MŚP i naukowców, którzy już złożyli bądź planują złożenie wniosku projektowego (zwłaszcza z PR Horyzont 2020) do Komisji Europejskiej.

Podczas warsztatów szczególny nacisk położony zostanie na omówienie oczekiwań inwestorów w stosunku do pomysłodawców. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przygotowania profesjonalnej prezentacji inwestorskiej i naukowej (tzw. pitch deck) oraz będą mieli szansę w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzy dokonując próbnej prezentacji przed inwestorem. Warsztaty poprowadzi ekspert: Piotr Nędzewicz z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM, Kierownik Działu Sprzedaży i Komercjalizacji Badań, Ekspert Komisji Europejskiej. W Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od 2011 roku odpowiada za rozwój usług z obszaru innovation management.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona do 25 osób.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie załączonego formularza rejestracyjnego do 08.03.2020 r. do godz. 10:00 pocztą elektroniczną na adres: magdalena.burczynska@uwm.edu.pl lub biurorpk@uwm.edu.pl.

 

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową do 09. 03.2020r. do godziny 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół RPK PB UE

_________________________

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej

Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn

tel. 89 523 34 67, fax 89 524 04 94

 

Formularz zgłoszeniowy

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.