środa, 13 Luty, 2019

Warsaw Humanitarian Expo 2019

W dniach 11-13 czerwca br. w Warszawie odbędzie Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej.

Humanitarian Expo jest inicjatywą unikalną i pionierską w Europie Środkowo-Wschodniej pozwalającą na zaprezentowanie oferty produktowej, która może być wykorzystana w działaniach humanitarnych i rozwojowych.

Udział w EXPO stworzy niepowtarzalną szansę na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami organizacji polskich i międzynarodowych, które zajmują się organizacją działań pomocowych. Uczestnicy zapoznają się z możliwościami, procedurami i zasadami udziału w zamówieniach organizacji międzynarodowych oraz pozarządowych organizacji pomocowych, co niewątpliwie stworzy szansę na zaistnienie biznesu w olbrzymim sektorze działającym na rzecz pomocy humanitarnej i rozwojowej.

Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Warsaw Ptak Expo i Lubawa S.A. Warsaw Humanitarian Expo zostało objęte patronatem honorowym Pana Andrzeja Dudy - Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Warsaw Humanitarian Expo składa się z 3 komponentów:

  • Konferencja Responsible Business for Humanitarian Emergencies, która ma na celu promocję koncepcji angażowania się biznesu w pomoc humanitarną i rozwojową.
  • Warsaw Procurement Forum (WPF) - zestaw szkoleń i warsztatów nt. jak skutecznie brać udział w przetargach na świadczenie usług i dostarczanie towarów do organizacji międzynarodowych, w szczególności obejmujących: zasady rejestracyjne dla dostawców, dobre praktyki oraz prezentację wybranych podmiotów, które odniosły sukces na rynku międzynarodowych zamówień publicznych.
  • Wystawa /Targi - dla przedsiębiorców, którzy wystawiać się będą w następujących strefach: logistyki i komunikacji, medycznej, schronienia, bezpieczeństwa, żywności. Zorganizowana zostanie też strefa agencji dla organizacji międzynarodowych oraz NGO-sów.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, w tym platforma rejestracyjna i bieżące agendy poszczególnych części WHE 2019, dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.