wtorek, 16 Lipiec, 2019

Warmińsko-Mazurski Start-up Inkubator.

Trwa nabór do projektu „Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator”

Do projektu mogą przystąpić przedsiębiorstwa z sektora MŚP, które m.in. posiadają siedzibę i prowadzą działalność gospodarczą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, znajdujące się w początkowej fazie rozwoju działalności gospodarczej tj. funkcjonujące na rynku nie dłużej niż 3 lata (na dzień złożenia wniosku aplikacyjnego) licząc od daty rejestracji działalności gospodarczej w CEIiG lub KRS.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć on-line, pod linkiem https://opnt.olsztyn.pl/wmstartup-inkubator/zloz-wniosek-online/

Aby formularz wpłynął do Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji należy w pkt. I wybrać „Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie”.

Regulamin organizacji i realizacji programu inkubacji przedsiębiorstw w ramach projektu „W-M Startup Inkubator”, umowa inkubacji oraz wersja podglądowa wniosku inkubacyjnego (word) dostępne jest pod linkiem https://opnt.olsztyn.pl/wmstartup-inkubator/dokumenty/

Kontakt:

Tel. 89 512 24 61

Adres e-mail: k.trebnio@wmarr.olsztyn.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.