Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy PFRR oraz WMARR serdecznie zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie online pt. „Zdobądź finansowanie swojej firmy dzięki programowi EIC Accelerator” (EIC Accelerator – Szansa dla innowacyjnych MŚP z potencjałem do ekspansji zagranicznej), które odbędzie się 24 września 2021r. (piątek) w godzinach 09:00-11:15 za pośrednictwem Internetu.

W ramach szkolenia zostaną zaprezentowane praktyczne wskazówki i porady dotyczące przygotowywania wniosków w ramach programu Komisji Europejskiej EIC Accelerator (jako kontynuację programu SME Instrument) przeznaczonego dla innowacyjnych MŚP i startupów.

Przedstawione zostaną również najważniejsze aspekty dotyczące przygotowania do konkursu samej firmy i zespołu, najważniejsze obszary, na które trzeba zwrócić uwagę przy pisaniu wniosku, zostanie przedstawiona konstrukcja i opcje finansowania w ramach projektu.

Prowadzący
Marek OstafilMarek Ostafil, przedsiębiorca, doradca, menadżer, ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, współzałożyciel Cyberus Labs Sp. z o.o, autor zwycięskiego wniosku w programie KE SME Instrument, jednego z 10 dofinansowanych polskich wniosków w historii całego programu w latach 2013-2020 i koordynator zwycięskiego projektu. Pomysłodawca Polskiego Klastra IoT & AI SINOTAIC, autor zwycięskiej koncepcji wniosku Konsorcjum „Smart Secure Cities” w krajowej preselekcji do konkursu Komisji Europejskiej na Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych w ramach programu Cyfrowa Europa.

Program i rejestracja dostępna na stronie: https://pfrr.pl/szkolenie-online-zdobadz-finansowanie-swojej-firmy-dzieki-programowi-eic-accelerator-24-09-2021r/

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.