Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na szkolenie online „Pakiet pomocowy BGK dla przedsiębiorców. Tarcza antykryzysowa”, które odbędzie się 9 czerwca 2020.


Celem spotkania będzie przedstawienie możliwości oraz zasad ubiegania się o wsparcie dla przedsiębiorców dotkniętych wpływem COVID-19. W pierwszej części spotkania przedstawimy pakiet pomocowy Banku Gospodarstwa Krajowego, min. gwarancje de minimis, gwarancje Biznesmax, pożyczki unijne, kredyt na innowacje technologiczne, pożyczki płynnościowe POIR. Następnie omówiona zostanie tarcza finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju i pakiet pomocowy Agencji Rozwoju Przemysłu.


Spotkanie poprowadzi pan Rafał Maciejewski. Od 10 lat związany z branżą finansową. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako pośrednik finansowy prowadząc własną działalność gospodarczą, następnie w banku komercyjnym, wspinał się po szczeblach kariery osiągając stanowiska menedżerskie. Obecnie w Banku Gospodarstwa Krajowego jest specjalistą w zakresie projektów rozwojowych w Banku i współpracy z instytucjami rozwoju.


Spotkanie odbędzie się we wtorek 9 czerwca 2020 r. w godz. 13:00 - 15:00 na platformie online.


Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.

Przed szkoleniem otrzymają Państwo link do spotkania online.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Pobierz:
program
formularz zgłoszeniowy

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.