Szanowni Państwo,

Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego na bezpłatne szkolenie on-line „Sprzedaż wysyłkowa w tym eksport i dropshipping – skutki podatkowe ze szczególnym uwzględnieniem podatku VAT”, które odbędzie się 16 września 2021 r.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak w sposób łatwy i przejrzysty zarządzać sprzedażą wysyłkową oraz jak wykorzystać w sprzedaży model dropshippingu. Ekspertem na spotkaniu będzie Pan Marcin Borkowski – Senior Associate w Spółce Doradztwa Podatkowego, prawnik, doradca podatkowy, specjalista w zakresie postępowania podatkowego, kontroli podatkowej, podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie oraz własnoręczne podpisanie formularza zgłoszeniowego oraz odesłanie na adres  een@wmarr.olsztyn.pl do dnia 15.09.2021 r.

Szkolenie odbędzie się na platformie MS TEAMS. Link do spotkania prześlemy 1 dzień przed szkoleniem.

 

Program szkolenia

Formularz zgłoszeniowy

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Enterprise Europe Network

Warmińsko - Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie
Warmia and Mazury Regional Development Agency JSC in Olsztyn
10-516 Olsztyn, Plac Gen. Józefa Bema 3
T: +(48) 89 512 24 54 │ F: +(48) 89 521 12 60

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.