aktualnosci_wmarr_22

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 7 i 8 marca br. na całodniowe szkolenie oraz konsultacje pt. „Rynek spożywczy w Chinach. Jak ugryźć Państwo Środka”.

Rynek importowanej żywności w Chinach rozwija się dynamicznie za sprawą dużej popularności produktów zagranicznych wśród chińskich konsumentów. Chińczycy cenią sobie produkty najwyższej jakości, jak również wygodę przy zakupach. Zwyczaje żywieniowe różnią się jednak w poszczególnych regionach Chin. O czym jeszcze warto pamiętać wchodząc na ten bardzo konkurencyjny rynek?

 

Szkolenie będzie okazją do poznania specyfiki chińskiego rynku spożywczego i jego możliwości eksportowych w następujących obszarach:
• Rynek, konsumenci, produkty;
• Wprowadzenie produktów do Chin – etap przygotowawczy, budowanie dystrybucji;
• Poziom operacyjny w sprzedaży i pracy z rynkiem chińskim;
• Kompleksowa organizacja podejścia do rynku chińskiego przez polskich producentów;
• Jak nawigować na chińskim rynku żywnościowym?
• Zarządzanie ryzykiem walutowym dla eksporterów.

Szkolenie odbędzie się 7 marca br. w godzinach: 08:30-16:30 w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, ul. Bagatela 12 w Warszawie.

Firmy zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line.

 

8 marca w godzinach: 8:30-17:00 w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handl odbędą się indywidualne konsultacje z ekspertem, które pomogą polskim firmom w przygotowaniu oferty i zbudowaniu strategii wejścia na chiński rynek.

Firmy zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu i konsultacjach będzie możliwy po uprzednim potwierdzeniu go przez organizatora.

 

Szkolenie i konsultacje poprowadzi pan Michał Bielewicz, ForCap Co. Ltd.

 

Udział w szkoleniu i konsultacjach jest bezpłatny.

 

Pobierz:

program szkolenia

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.