aktualnosci_wmarr_10

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie serdecznie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego na szkolenie pt. „Content marketing i komunikacja na rynkach zagranicznych”.


Szkolenie odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91A).


Content marketing (marketing treści), to strategia polegająca na pozyskiwaniu potencjalnych klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, które zainteresują ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców. Marketing treści, w odróżnieniu od tradycyjnych form marketingu, bazuje na budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcą poprzez interakcję i zaangażowanie obydwu stron.


Spotkanie poprowadzi pani Anna Miotk, specjalistka w zakresie PR, marketingu i social media, dyrektor ds. komunikacji w firmie Polskie Badania Internetu.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres j.stawecka@wmarr.olsztyn.pl lub w.kulakowski@wmarr.olsztyn.pl.


Zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca 2017 r.

 

Pobierz:
program szkolenia
formularz zgłoszeniowy

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.