step kwJeśli chcesz sprawdzić swój pomysł na projekt oraz to, czy masz szansę uzyskać na niego dofinansowanie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju proponuje nowe narzędzie wsparcia dla przedsiębiorców – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt (STEP) – I ścieżka Wstępna Weryfikacja Pomysłu na Projekt.
STEP to przede wszystkim bezpłatna i kompleksowa informacja. Nasi eksperci podpowiedzą Ci:
• Jak napisać dobry projekt
• Gdzie wnioskować o środki
• Jak czytać kryteria konkursowe
• Jak przełożyć pomysł na wniosek o dofinansowanie
• Jak dopracować projekt w kontekście kryteriów konkursowych.

W ramach instrumentu otrzymasz bezpłatną analizę swojego pomysłu na projekt, wykonaną przez Eksperta z doświadczeniem w ocenie projektów.

Jak skorzystać ze wsparcia z instrumentu STEP?
To bardzo proste:
– wejdź na stronę internetową www.poir.gov.pl/step,
– wypełnij i wyślij formularz do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Konsultanci sprawdzą, czy pomysł wpisuje się w Program Inteligentny Rozwój lub wskażą inne źródła jego sfinansowania.
– jeśli pomysł wpisuje się w POIR, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju skontaktuje Cię z ekspertem branżowym lub ekspertem z zakresu analizy finansowej. Wspólnie z Tobą przygotuje on analizę mocnych i słabych stron Twojego pomysłu – pod kątem kryteriów konkursowych PO IR oraz podpowie Ci jak ubiegać się o dofinansowanie.

Dodatkowe informacje oraz dokumentacja w zakresie instrumentu są dostępne pod adresem: www.poir.gov.pl/step.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.