Szanowni Państwo,

w ramach Sieci Firm Przyszłości PFR zaplanowaliśmy cykl spotkań on-line, które będą poświęcone poszczególnym modułom programu FENG. W trakcie webinariów eksperci omówią założenia programu FENG oraz zainspirują gotowymi rozwiązaniami technologicznymi, które usprawnią działanie firmy, a także mogą się wpisać w założenia wniosku o dotację.

Już 22 czerwca 2022 r., g. 14.00-15.00 odbędzie się drugie spotkanie z cyklu program FENG pt.  „Cyfryzacja firmy - program FENG i możliwości robotyzacji firmy”.  Agenda zakłada wystąpienia: Patrycji Zeszutek (Zastępca Dyrektora Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalne) i Piotra Wiśniewskiego (CEO i współtwórcę Platformy Robotów DBR77).

Zachęcamy Państwa do udostępnienia informacji o spotkaniu w Państwa kanałach mediów społecznościowych, by pomóc w dotarciu do przedsiębiorstw, które z pewnością są zainteresowane tematyką funduszy europejskich i programu FENG.

 

Więcej informacji: https://pfrsa.pl/aktualnosci/automatyzacja-i-robotyzacja-drugie-spotkanie-poswiecone-programowi-feng.html

Link do rejestracji: https://www.interankiety.pl/f/xJxdZrdJ

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.