organic food on a Wooden background

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza do udziału w spotkaniach biznesowych Nordic Organic & Natural Matchmaking podczas targów Nordic Organic Food Fair i Natural Products Scandinavia, które odbędą się w terminie 14-15 listopada 2018 r. w Malmö w Szwecji.


Spotkania dedykowane są przedsiębiorcom działającym w branży naturalnej żywności i napojów zainteresowanych znalezieniem partnerów biznesowych, zdobyciem wiedzy z zakresu najnowszych trendów, innowacji technologicznych i produktowych.


Targi Nordic Organic Food Fair i Natural Products Scandinavia to największe tego typu wydarzenia skupiające firmy z branży spożywczej, kosmetycznej, urody i zdrowia w Skandynawii. Co roku uczestniczy w nich ponad 500 wystawców z ponad 50 krajów. Targi te to idealne miejsce spotkań dla firm, które szukają najlepszej ekologicznej żywności i produktów naturalnych.


Ważne terminy:

  • Do 31.10.2018 - Rejestracja profili firm. Im bardziej szczegółowy profil, tym większa szansa na zaaranżowanie wielu spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Przed opublikowaniem profil jest weryfikowany przez organizatora spotkań. Rejestracja odbywa się przez platformę internetową
  • 01.10.2018 – 04.11.2018 - Kupujący wysyłają zaproszenia na spotkania do wybranych producentów. Spotkania muszą zostać zaakceptowane lub odrzucone.
  • 05.11.2018 - Uczestnicy otrzymają wstępny harmonogram spotkań.
  • W dniach 14-15.11.2018 r. odbędą się 20-30 minutowe zaaranżowane spotkania biznesowe Nordic Organic & Natural Matchmaking. Każdy uczestnik otrzyma w recepcji aktualny harmonogram z informacją o czasie i miejscu spotkań.

WAŻNE: Tylko kupujący mogą zapraszać na spotkania. Bardzo ważne jest, by w procesie rejestracji utworzyć ciekawy i szczegółowy profil, by zwiększyć swoje szanse na zaaranżowanie wielu spotkań.

Koszty

Udział w spotkaniach biznesowych jest bezpłatny. Rejestrując się TUTAJ, otrzymują Państwo również bezpłatny bilet wstępu. 

Jeśli uczestnik nie będzie mógł przybyć na zaplanowane spotkania, zobowiązany jest odwołać je za pośrednictwem platformy i natychmiast poinformować o tym fakcie organizatora wydarzenia. Zaaranżowane spotkania można odwołać do 5 listopada. Za niepojawienie się na spotkaniach organizator pobierze opłatę w wysokości 100 euro.
Koszty podróży i zakwaterowania każdy uczestnik pokrywa z własnych środków.

Głównym organizatorem spotkań jest ośrodek Enterprise Europe Network w Jönköping w Szwecji.

Więcej informacji o spotkaniach biznesowych znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt j.stawecka@wmarr.olsztyn.pl.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.