Brazylia

Ambasada Brazylii w Warszawie oraz Polsko-Portugalska Izba Handlowa zapraszają na seminarium dla przedsiębiorców zatytułowane „Doing Business with Brazil”

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm dowolnych sektorów, którzy chcieliby poznać możliwości biznesowe na brazylijskim rynku, w szczególności (lecz nie wyłącznie) w roli potencjalnego inwestora. Przedsiębiorcy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji ekspertów, którzy przedstawią potencjał brazylijskiego rynku, środowisko makroekonomiczne oraz praktyczne i prawne kwestie związane z prowadzeniem działalności w Brazylii. Jednym z prelegentów będzie Prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Tomasz Pisula.

Seminarium odbędzie się 17 maja 2018r. o godz. 15:00 w Centrum Relacyjnym Banku BZ WBK, przy al. Jana Pawła II 17 w Warszawie. Prezentacje będą prowadzone w języku angielskim.

Udział jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja.

Firmy zainteresowane poznaniem szczegółów, prosimy o kontakt pod adresem: secom.varsovia@itamaraty.gov.br.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

 

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.