Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Izbie Przemysłowo-Handlowej we Frankfurcie nad Odrą 18 maja 2017 roku w Fürstenwalde (ok. 40 km od Frankfurtu nad Odrą) organizuje „Polsko-Niemiecki Dzień Turystyki“.


Jest to wydarzenie, podczas którego zarówno polscy jak i niemieccy przedsiębiorcy z branży turystycznej uzyskają niezbędne podstawowe informacje o polskich i niemieckich turystach. Czego oczekują jedni i drudzy? Na co goście zwracają szczególną uwagę?


Prelegent pan Jędrzej Marzęcki będzie referował na temat wzorców zachowań podróżujących oraz informował o właściwym podejściu do gości. W trakcie warsztatów udzieli też wskazówek dotyczących tego jak pozyskać polskich turystów oraz zapozna się z polskojęzycznymi materiałami reklamowymi pod kątem ich „przydatności” dla polskich turystów. Przedstawi również praktyczne przykłady, jakie publikacje oraz jakie informacje należy zamieszczać na stronach internetowych.


W takcie drugiego warsztatu pan Michał Faligowski, reprezentujący branżę turystyczną w Świnoujściu, przedstawi struktury organizacyjne niemieckiego rynku turystycznego, omówi kwestie kreowania marki turystycznej oraz zdobywania niemieckiego rynku.


Na zakończenie odbędzie się giełda kooperacyjna dla polskich i niemieckich przedsiębiorców z branży turystycznej.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty związane z podróżą.


Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie pod nr tel. 89 512 24 05 lub 89 512 24 29.


Na zgłoszenia czekamy do 8 maja 2017 r. Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres een@wmarr.olsztyn.pl

Pobierz:
Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.