futurecomZapraszamy przedstawicieli polskich firm z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas targów Futurecom, które odbędą się w dniach 2-5 października br. w Sao Paulo w Brazylii

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach Futurecom biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Firmy zainteresowane promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym mają możliwość:

  • prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlania materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystania ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Materiały promocyjne przedsiębiorcy mogą przesyłać do 12 września br.

Strona wydarzenia: https://en.futurecom.com.br/en/home.html

Firmy zainteresowane skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Futurecom prosimy o kontakt: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Futurecom zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Źródło: www.een.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.