iot

W ramach Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas targów IoT World zostanie zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne dla przedstawicieli firm polskiej branży ICT.


Targi IoT World odbędą się w dniach 16-18 maja 2017 r. w Santa Clara, CA, USA.


Strona targów: https://tmt.knect365.com/iot-world/


Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach IoT World biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale chciałyby wypromować swoją ofertę w trakcie tego wydarzenia.


Firmom zainteresowanym nieodpłatną promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym organizator umożliwia:
• prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, itp.),
• wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
• skorzystanie ze strefy b2b, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.


Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na targach IoT World prosimy o kontakt na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl


Źródło: www.een.org.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.