Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego już po raz siódmy organizuje konferencję Otwarci na Skandynawię, która w tym roku odbędzie się 23 maja w Elblągu (Ratusz Staromiejski, ul. Stary Rynek 25).

W wydarzeniu wezmą udział przedsiębiorcy ze Szwecji, Finlandii, Danii, a także przedstawiciele firm z Warmii i Mazur, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego i możliwości eksportowych województwa warmińsko-mazurskiego przedsiębiorcom ze Skandynawii, a także umożliwienie wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy gośćmi z zagranicy a przedstawicielami biznesu z Warmii i Mazur podczas bezpośrednich spotkań biznesowych.

Spotkania biznesowe między przedstawicielami firm polskich i skandynawskich zorganizuje ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

Rejestracja na spotkania biznesowe odbywa się do 17.05.2019 r. przez platformę on-line.

Udział w konferencji i spotkaniach biznesowych jest bezpłatny.

Szczegółowych informacji na temat spotkań biznesowych udzielają konsultanci EEN. Prosimy o kontakt drogą mailową: een@wmarr.olsztyn.pl lub telefoniczny: 89 512 24 02 lub 89 512 24 05.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.