O nas

Tworzymy międzynarodową sieć wspierania przedsiębiorczości

Enterprise Europe Network jest największą na świecie siecią wspierania przedsiębiorczości, utworzoną z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2008 r. Sieć EEN tworzy:

 

 

Sieć oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom kompleksowe usługi, które mają im pomóc w pełni rozwinąć ich potencjał i zdolności innowacyjne. Enterprise Europe Network jest także pośrednikiem umożliwiającym instytucjom Unii Europejskiej pełniejszą orientację w potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem

Enterprise Europe Network to więcej niż pojedyncze ośrodki rozmieszczone w różnych krajach i regionach. Wyjątkowa wartość i możliwości Enterprise Europe Network wypływają ze ścisłej współpracy ośrodków, polegającej na wymianie potrzebnych Klientowi informacji oraz dostęp do wspólnych baz zawierających profile firm szukających partnerów zagranicznych.
W Polsce, Enterprise Europe Network to współpracująca ze sobą sieć organizacji partnerskich, działających od wielu lat na rzecz rozwoju lokalnych przedsiębiorstw.

W województwie warmińsko-mazurskim Ośrodek EEN funkcjonuje w strukturze Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

 

Doradzamy firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które są zainteresowane:

  • nawiązaniem międzynarodowej współpracy handlowej,
  • udziałem w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach,
  • rozwojem swojej działalności dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań.

 

  

 

Dzięki finansowaniu działalności Sieci przez Komisję Europejską oraz budżet państwa, nasze usługi są bezpłatne dla wszystkich przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

 

 

 

Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.