O nas

Enterprise Europe Network (EEN)

Witamy na stronie ośrodka Enterprise Europe Network (EEN). EEN jest międzynarodową siecią wspierającą rozwój biznesu, innowacje i współpracę na arenie międzynarodowej. Dostarczamy wartościowych usług i rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw, które pomagają firmom osiągać swoje cele i wzmocnić ich pozycję na rynku globalnym.

Nasza praca opiera się na długotrwałym zaangażowaniu i profesjonalizmie, co czyni nas ważnym partnerem dla przedsiębiorców poszukujących wsparcia na drodze do sukcesu.

Historia

Sieć została ustanowiona 1 stycznia 2008 roku w ramach Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (Competitiveness and Innovation Framework Programme 2007 – 2013 -CIP). Od tego czasu, nasza inicjatywa kontynuuje swoją misję, wspierając MŚP na każdym kroku ich rozwoju. W perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020, działalność EEN była wkomponowana w Program na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw (Programme for the Competitiveness of Enterprises and small and medium-sized enterprises – COSME). Obecnie, w latach 2022-2027, nasza sieć będzie finansowana ze środków Single Market Programme.

Struktura

Sieć działa na zasadzie non-profit i jest afiliowana przy organizacjach wspierających rozwój gospodarczy, takich jak izby przemysłowo-handlowe, agencje rozwoju regionalnego oraz centra wspierania przedsiębiorczości. Dzięki tej współpracy, jesteśmy w stanie dostarczać nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także bezpośredni dostęp do sieci kontaktów i partnerów biznesowych.

Doświadczenie

Z ponad 450 partnerów w [liczba] krajach, Enterprise Europe Network posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów wspierających rozwój biznesu na skalę międzynarodową. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy łączą wiedzę branżową z umiejętnościami doradczymi, aby zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie

Poznaj usługi EEN.

Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 89 521 12 80

Dołącz do Enterprise Europe Network i otwórz drzwi do nowych możliwości dla swojego biznesu!

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.