środa, 13 październik, 2021

Nowe zapytania biznesowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zapytaniami zagranicznych klientów ośrodków Enterprise Europe Network na świecie:

 

Numer zapytania Treść zapytania

Branża

 

BRSE20210610001

Szwedzkie MŚP specjalizujące się w analizach wysokosprawnej chromatografii cieczowej poszukuje produktów i technologii do analizy chemicznej naładowanych lub obojętnych polarnych związków hydrofilowych przy użyciu technik takich jak wysokosprawna chromatografia cieczowa (HPLC) lub chromatografia jonowa (IC), w kontroli jakości i rozwój farmaceutyków, napojów, suplementów diety, żywności funkcjonalnej i innych gałęzi przemysłu. Przewiduje się umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych i/lub umowy licencyjne.

 

chemia i kosmetyki/chemiczna
BRUK20210713001

Brytyjska firma zajmująca się badaniami higieny działa w branży spożywczej, hotelarskiej i opieki zdrowotnej. Firma poszukuje producenta zgodnego z normą ISO9001, który wyprodukuje w pełni kompletny wacik, który zawiera chemię zmieniającą kolor, która może wymagać wielu etapów:
-mieszanie płynów
-napełnianie i uszczelnianie wacika
- zwilżanie końcówki wacika
-opakowanie
Firma poszukuje współpracy na podstawie umowy produkcyjnej lub umowy z dostawcą.

 

chemia i kosmetyki/chemiczna
BRUK20210809001 Brytyjska firma e-commerce oferująca ekologiczny detergent do prania na zasadzie subskrypcji. Działają przez D2C i hurtowo. Produkt jest innowacyjną, całkowicie naturalną alternatywą dla detergentów typu zero waste, uformowaną w ultraskompresowane arkusze, które rozpuszczają się w gorącej lub zimnej wodzie. Jest w 100% wolny od plastiku, wegański, ma bardzo niski ślad węglowy i można go wysłać bezpośrednio przez skrzynkę na listy. Szukają producenta w Europie poprzez umowę produkcyjną.

chemia i kosmetyki/chemiczna
BRCN20210908001

Chińskie przedsiębiorstwo wysokich technologii z Hangzhou, zajmuje się technologiami audio i wideo oraz prawami własności intelektualnej. Firma prowadzi rozrywkową platformę społecznościową, skierowaną do szerokiej grupy osób młodych i w średnim wieku. Z powodu rozwoju usług przesyłania wideo na żywo, firma pragnie nawiązać współpracę z europejskimi markami z branży kosmetycznej na podstawie umowy agencyjnej lub dystrybucyjnej.  

 

komputery i IT
BRDK20210803001

Duńska firma, która od ponad 10 lat dostarcza i montuje zielone dachy, poszukuje nowego dostawcy na konkretne tace z tworzywa sztucznego. Produktem firmy jest dodatkowa warstwa, nakładana na istniejące dachy, z trawą i inną roślinnością, co pozytywnie wpływa na bioróżnorodność i przyczynia się do ograniczenia zmian klimatycznych.

 

materiały i usługi budowlane
BRRO20210720001

Rumuńska firma budowlana poszukuje systemów szalunkowych i komponentów do swoich projektów budowlanych. Chcieliby współpracować na arenie międzynarodowej z partnerami europejskimi w ramach umów produkcyjnych.

 

materiały i usługi budowlane
BRRO20210622001

Rumuńska firma architektoniczna poszukuje partnerów specjalizujących się w projektowaniu budynków i domów, zainteresowanych współpracą na podstawie umów podwykonawstwa lub outsourcingu.

 

materiały i usługi budowlane
BRCN20210902001

Jest to chińska firma medyczna specjalizująca się w badaniach, produkcji i handlu produktami hormonów steroidowych. Ze względu na unowocześnianie produktów i produkcji, ma nadzieję znaleźć, poprzez umowę z dostawcą, nowych dostawców sprzętu produkcyjnego i analitycznego z Europy, aby spełnić wyższe standardy specyfikacji produkcji leków.

 

medycyna
BRMK20210820001

Macedoński producent wysokiej jakości części maszyn, narzędzi i usług poszukuje zagranicznych dostawców surowców do produkcji metali, prętów i profili. Firma poszukuje partnerów, którzy będą w stanie dostarczyć im surowce na podstawie umowy z dostawcą.

 

narzędzia i części
BRFR20210831001

Francuska firma, specjalizującą się w dostarczaniu wyposażenia laboratoryjnego dla branż farmaceutycznej oraz uczelni agro oraz life science poszukuje producentów podstawowych u zaawansowanych mikroskopów w celu współpracy na podstawie umowy dystrybucyjnej.

 

nauka/edukacja
BRUK20210820002

Brytyjska (szkocka) firma biotechnologiczna poszukuje producenta kontraktowego lub partnera współpracującego (najlepiej zlokalizowanego w Irlandii lub innych krajach UE) do produkcji innowacyjnych folii na bazie wody do dostarczania domowych opakowań kompostowalnych na rynki żywności, wyrobów medycznych i farmaceutycznych.

 

opakowania, papier
BRCZ20210805001

Czeska firma zajmująca się separacją regranulatów i rozdrobnionych tworzyw sztucznych poszukuje dostawców płatków PET, rozdrobnionych preform PET lub miału PET. Zapewniają niezawodną i szybką usługę sortowania materiałów trudnych do sortowania w oparciu o zaawansowane technologie. Współpraca opierałaby się na umowie o świadczenie usług.

 

opakowania, papier
BRUK20210809002

Brytyjska firma opracowała nowatorskie urządzenie do łączności i zabezpieczenia przed kradzieżą dla rowerów, które obejmuje sprzęt Internetu rzeczy (IoT), oprogramowanie aplikacyjne i system zarządzania oparty na chmurze. Firma poszukuje producentów rowerów lub akcesoriów rowerowych, z doświadczeniem w sprzęcie (obwodach drukowanych) i urządzeniach elektronicznych, aby wyprodukować urządzenie pod białą etykietą w celu rozszerzenia ich asortymentu, poprzez umowę produkcyjną.

 

pojazdy i maszyny/maszynowa
BRUK20210902001

Brytyjska firma, zajmująca się inżynierią oraz projektowaniem specjalistycznych, opatentowanych rozwiązań z zakresu uzdatniania wody dla branży HVAC poszukuje producentów zaworów ciśnieniowych z mosiądzu i stali. 

 

pojazdy i maszyny/maszynowa
BRUK20210813001

Brytyjska firma z północnego wschodu kraju, posiada ponad 50-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu rynku brytyjskiego we własnej produkcji zamrażarki i lodówki szafowe. Firma poszukuje innowacyjnych rozwiązań z zakresu chłodnictwa, które pozwalają na przedłużenie okresu przydatności do spożycia w jak najbardziej ekonomiczny sposób, przede wszystkim bezpośrednio od producentów szaf chłodniczych i zamrażarek, stosowanych w supermarketach, sklepach i przez sprzedawców żywności

 

pojazdy i maszyny/maszynowa
BRIT20210721001

Włoska firma z siedzibą na Sycylii poszukuje dostawców sklejki z dowolnego gatunku drewna w jakości BB\CC o wymiarach: mm 3x228x1220 \ mm 9x2280x1220 \ mm 16,5x2440x1220, zgodnie z umową dostawcy.

 

produkty drewniane, meble
BRDE20210729001

Niemiecka średnia firma, zajmująca się produkcją wyrobów z drewna planuje, projektuje i dostarcza drewniane elementy placów zabaw, wykonane z robinii akacjowej. Firma poszukuje partnerów zagranicznych, takich jak firmy zajmujące się inżynierią krajobrazu, instalacjami placów zabaw oraz planowaniem miast w celu nawiązania ścisłej współpracy. 

 

produkty drewniane, meble
BRIT20210803001

Włoska firma produkuje narzędzia (specjalistyczne maszyny rolnicze do uprawy gleby i pielęgnacji naturalnej murawy) pod własną marką.
Firma poszukuje partnera produkcyjnego i/lub finansowego do zawarcia umowy przejęcia\finansowej\joint venture, mającej na celu wzrost pod względem obrotów i objętych rynków: w szczególności fuzja firmy i/lub pełne/częściowe nabycie udziałów firmy ( firma musi przenieść się z obecnego miejsca produkcji).

 

rolnictwo
BRSE20210511001

Największy niezależny hurtownik w Szwecji zaopatruje sklepy ze zdrową żywnością w produkty, które są lepsze zarówno dla ludzi, jak i dla planety. Obecnie firma poszerza swoją ofertę i poszukuje nowych unijnych producentów odżywek w żelu. Firma jest zainteresowana znalezieniem dostawcy, który może zaoferować własną markę w ramach umowy produkcyjnej.

 

spożywcza
BRAL20210810001

Albańska firma działająca od 1996 roku działa głównie jako handlowiec-importer-eksporter owoców i warzyw.
Firma posiada chłodnie o znacznych pojemnościach i zaawansowanej technologii w zakresie przechowywania i przetwórstwa owoców i warzyw oraz środki transportu towarów o różnych pojemnościach. Poszukują dostawców owoców takich jak pomarańcze, mandarynki i kiwi.

 

spożywcza
BRUK20210903002

Brytyjska firma, posiadająca ekspercką wiedzę z zakresu nauki o żywieniu i life science wspiera zdrowotność, dobrostan oraz wydolność, a obecnie pragnie poszerzyć oferowaną gamę produktów i suplementów dzięki współpracy z zagranicznymi dostawcami takich produktów.

 

spożywcza
BRSI20210917001

Słoweński start-up, producent innowacyjnego napoju niskoalkoholowego "seltzer", poszukuje do współpracy biznesowej zakładów warzenia i rozlewania napojów (np. browarów i innych rozlewni) w Austrii, Chorwacji, na Węgrzech, we Włoszech lub w Polsce, które mogłyby zaoferować im usługi produkcji napojów według własnej opracowanej receptury i rozlewu w ramach umowy produkcyjnej lub outsourcingowej. Preferowane jest rozlewanie do puszek.

 

spożywcza
BRBG20210802001

Bułgarskie MŚP oferuje największą usługę drop shipping w sektorze HoReCa i poszukuje wiarygodnych dostawców z całej UE w celu zawarcia umów o świadczenie usług dystrybucyjnych. Docelowi partnerzy to właściciele marek, producenci wszelkich produktów wykorzystywanych w sektorze HoReCa.

 

spożywcza
BRCN20210811001

Chińska firma, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży automatycznych elektrycznych defibrylatorów (AED), poszukuje partnerów zajmujących się technologią AED lub produkujących takie urządzenia w celu podpisania umowy dostawy.

 

sprzęt elektroniczny i elektryczny
BRUK20210818001

Ugruntowana brytyjska firma Medtech specjalizująca się w produkcji i dystrybucji urządzeń do diagnostyki zaburzeń zdrowotnych poszukuje elastycznych pasków z rzepami o różnej długości, ale o standardowej szerokości, aby zabezpieczyć urządzenia śledzące na klatce piersiowej pacjenta. Firma poszukuje umowy na dostawę lub produkcję z myślą o jak najszybszym podpisaniu umowy na zostanie stałym dostawcą.

 

tekstylia, ubrania, biżuteria
BRAT20210901001

Austriackie centrum, działające w branży kempingowej oraz samochodów kempingowych, poszukuje partnerów do produkcji toreb. Firma przekształca samochody dostawcze w przytulne samochody kempingowe oraz sprzedaje wyposażenie kempingowe. Firma stworzyła ostateczny prototyp takiej torby oraz jej wzornictwo, a obecnie poszukuje europejskich producentów toreb w celu nawiązania współpracy produkcyjnej.

 

tekstylia, ubrania, biżuteria
BRDE20210830001

Niemiecki młody przedsiębiorca poszukuje profesjonalnych szewców, którzy szyją buty w tradycyjny, ręczny sposób. Do współpracy rozważana jest umowa produkcyjna.

 

tekstylia, ubrania, biżuteria
BRDK20210907001

Duńskie MŚP, z siedzibą w Kopenhadze, zaprojektowało i opracowało nową serię wysokiej klasy toreb podróżnych i toaletowych. Firma poszukuje firmy z siedzibą w UE, która byłaby w stanie wyprodukować całą serię dziewięciu różnych modeli w ramach umowy produkcyjnej.  

 

tekstylia, ubrania, biżuteria
BRBG20210819001

Bułgarski touroperator, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroką bazę klientów przygotowuje się do popandemicznego wzrostu liczby klientów, dlatego też pragnie podpisać umowy agencyjne z touroperatorami z innych krajów, żeby móc zaoferować nowe wycieczki swoim klientom.

 

turystyka
BRNL20210901001 

Holenderska firma, specjalizująca się w dystrybucji maszyn fitness do użytku wewnątrz i na zewnątrz oraz akcesoriów fitness poszukuje dostawców. Firma jest międzynarodowym dystrybutorem szerokiej gamy wyposażenia fitness w Belgii, Holandii, Luksemburgu i na Antylach Holenderskich. Poszukuje nowych partnerów w celu poszerzenia swojej oferty dystrybucyjnej.

 

różne inne produkty
BRDE20210823001

Niemiecka firma specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów do włosów i modowych. W celu rozszerzenia gamy oferowanych produktów, wyprodukowanych w Europie, firma poszukuje producentów akcesoriów kąpielowych, do włosów oraz masażu.

 

różne inne produkty
BRRO20210922004

Rumuński dystrybutor naturalnych kosmetyków, suplementów diety oraz zdrowej żywności poszukuje dostawcy naturalnych, ekologicznych, bio surowców, żywności oraz kosmetyków, które będzie sprzedawać we własnej sieci sklepów w Rumunii.

 

różne inne produkty
BRDK20210908001

Innowacyjne duńskie MŚP opracowuje i produkuje platformy ruchowe do wykorzystania w grach wyścigowych i symulacjach lotu w imieniu głównych klientów z branży gier. MŚP poszukuje obecnie partnera outsourcingowego do produkcji wszystkich części metalowych związanych z platformą, posiadającego zdolność do obsługi zautomatyzowanych procesów, małych tolerancji, procesów obróbki cieplnej i malowania proszkowego przy zachowaniu wysokiej jakości.

 

różne inne produkty
BRDK20210830001

Duńska firma o ugruntowanej pozycji na rynku produkuje okna o starym, tradycyjnym wzornictwie w połączeniu z nowoczesnymi technikami, dzięki czemu okna pasują do klasycznych budynków, a jednocześnie są w pełni funkcjonalne i mają nowoczesne właściwości izolacyjne. Aby sprostać szybko rosnącemu popytowi, poszukuje firm z Europy Środkowej i Wschodniej, które mogłyby produkować dla niej okna w ramach umowy produkcyjnej. 

 

różne inne produkty
BRDE20210908001

Niemiecka firma zajmująca się handlem zabawkami, grami, dekoracjami i artykułami papierniczymi poszukuje na podstawie umowy produkcyjnej producentów tzw. penny-sleeves lub rękawów do kart. Produkowane tulejki do kart powinny być dostarczane w opakowaniach, opatrzonych kodem EAN i logo firmy.

 

różne inne produkty
BRUK20210819001

Brytyjska firma, projektant i producent sprzętu do automatyzacji i przenoszenia materiałów, pragnie rozszerzyć swoją ofertę i zostać dystrybutorem w Wielkiej Brytanii dla zagranicznych producentów podobnego, kompatybilnego sprzętu lub produkować ich sprzęt na licencji w celu sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Firma posiada zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii, z którego sprzedaje swoje urządzenia zarówno w kraju, jak i za granicą. 

 

różne inne produkty
BRUA20210702001

Ta ukraińska firma jest obecnie dostawcą klimatyzatorów i systemów dla sektora hotelarskiego i rekreacyjnego na Ukrainie. Firma oferuje umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych dla zagranicznych producentów/dostawców, którzy chcą sprzedawać klimatyzatory na rynku ukraińskim.

 

różne inne produkty
BRCN20210909001

Jest to profesjonalny producent szkła i dostawca rozwiązań szklanych w Chinach. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na różnego rodzaju produkty szklane na rynku chińskim, obecnie poszukuje bezbarwnego szkła float, barwionego szkła float i szkła refleksyjnego z rynku europejskiego. Potencjalna współpraca może odbywać się poprzez umowę z dostawcą.

 

różne inne produkty
BRUA20210826001

Ukraińska firma (obwód charkowski) specjalizuje się w produkcji wyrobów perfumeryjnych (wody toaletowe, wody perfumowane, wody kolońskie) i kosmetycznych (kremy, żele pod prysznic, szampony, balsamy, mleczka, kremy do golenia itp.) Firma poszukuje dostawców (producentów) flakonów do perfum: szklanych z nakrętkami oraz pulweryzatorów.

 

różne inne produkty
BRUK20210823001

AI Fintech MŚP z siedzibą w Wielkiej Brytanii ma na celu rozwiązanie znaczącej niezaspokojonej globalnej potrzeby dzięki swojej w pełni autonomicznej platformie transakcyjnej wykorzystującej zaawansowane modele sztucznej inteligencji w sektorze transakcji finansowych. Jej celem jest zwiększenie zyskowności i poprawa równowagi między życiem zawodowym a prywatnym traderów. Firma poszukuje partnerów do współpracy w celu zawarcia umów o świadczenie usług, aby przetestować swoją autonomiczną platformę handlową w różnych warunkach rynkowych.

 

różne inne produkty
BRHU20210422001

Węgierska firma dystrybucyjna poszukuje rzetelnego partnera, którego produkt mógłby reprezentować na rynku węgierskim. Przedmiotem zainteresowania firmy są głównie: odzież robocza rolnicza, produkty ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze, itp. Firma poszukuje partnera, który posiada szeroki wybór i dobrą jakość tych produktów i może je reprezentować na rynku węgierskim w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

różne inne produkty
BRDE20210803001

Niemiecka firma, będąca jedną z wiodących na swoim rynku, realizuje pod własnymi markami różne produkty ogrodowe i gospodarstwa domowego. Firma chciałaby poszerzyć marki o wiele nowości również na rynku europejskim, dlatego poszukuje producentów i hurtowników, którzy będą w stanie wyprodukować i przechowywać towar dla swoich klientów. Współpraca polega na zawarciu umowy o świadczenie usług produkcyjnych lub dystrybucyjnych.

 

różne inne produkty
BRRS20210811001

Serbska firma zatrudniająca osoby niepełnosprawne działa w branży poligraficznej i szwalniczej. W związku z rosnącym udziałem firmy w rynku, firma jest zainteresowana zwiększeniem asortymentu poprzez usługi dystrybucyjne oraz umowy agencyjne.

 

różne inne produkty
BRDE20210723001

Niemiecki start-up planuje wejść na rynek z nową marką dla bardzo małych, małych i średnich psów, obejmującą kolekcję odzieży, zabawek i innych artykułów dla psów, a także pasujące akcesoria dla właścicieli psów i miłośników stylu życia. Firma poszukuje doświadczonych producentów, hurtowników i dystrybutorów w Europie i za granicą, którzy idealnie pracują z ekologicznymi materiałami w ramach umowy z dostawcą, produkcją lub usługami dystrybucyjnymi.

 

różne inne produkty
BRUK20210802001

MŚP z siedzibą w Wielkiej Brytanii zaprojektowało i opracowało szereg trumien z naturalnego materiału biopolimerowego, który jest zarówno naturalny, jak i biodegradowalny, zapewniając bardziej ekologiczną alternatywę dla pogrzebów. Trumny te są również dostępne do pochówku zwierząt domowych. Poszukują producenta, który będzie w stanie wykonać trumny w różnych rozmiarach na potrzeby rynku zoologicznego przy użyciu procesów formowania wtryskowego. Oczekuje się, że partnerstwo przyjmie formę umowy produkcyjnej.

 

różne inne produkty
BRFR20210722001

Nowa francuska marka, zlokalizowana w południowej części Francji, poszukuje swojej pierwszej kolekcji, partnerów w Europie w celu zawarcia umowy produkcyjnej w celu rozwoju asortymentu ubrań i czapraków (siodeł) jeździeckich.

 

różne inne produkty
BRTR20210824001

Turecka firma zlokalizowana w Izmirze poszukuje nowych partnerów, aby wesprzeć ich w ich biznesie. Firma jest aktywna w branży inżynieryjnej jak również w handlu zagranicznym. Obecnie poszukuje dostawców rozwiązań do renowacji artystycznej i historycznej. Interesują się także panelami słonecznymi i systemami recyklingu energii dla sektora morskiego.
Firma oferuje usługi pośrednictwa handlowego i dystrybucji.

 

różne inne produkty
BRUK20210809003

Brytyjska firma z siedzibą na północnym wschodzie opracowała innowacyjną metodę dostarczania energii przez szkło w sposób niewidoczny. Przezroczysta laminacja przewodzącego i nieprzewodzącego szkła umożliwia przesyłanie mocy lub danych przez poszczególne warstwy w laminacie. Przedsiębiorca brytyjski stara się poszerzyć swój zasięg i poszukuje międzynarodowych partnerów w Europie, USA i Kanadzie poprzez joint venture, licencje lub umowy produkcyjne i dystrybucyjne.

 

różne inne produkty

Kontakt w sprawie zapytań:

Magdalena Pętlak, tel.: 89 512 24 29, email: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.