lowWydarzenie dedykowane jest przedsiębiorcom z sektora MŚP z Unii Europejskiej działającym w sektorze rolniczym i chcącym nawiązać kontakty biznesowe z firmami z Brazylii.


Tematyka misji to m.in.: odżywianie roślin: efektywne nawożenie, żywienie zwierząt: niskoemisyjna dieta zwierząt, biotechnologia: sztuczne zapłodnienie, biologiczne wiązanie azotu, sadzenie drzew: system namnażania in vitro, skuteczne metody produkcji nasion, ochrona przed szkodnikami, gospodarstwa hodowlane: regeneracja zdegradowanych pastwisk, ochrona gleb, technologie przemysłu maszynowego, rolnictwo precyzyjne, itp.


Koszty podróży wybranym uczestnikom zostaną w 80% zrefundowane w ramach programu Low Carbon Buziness Action, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.


Wydarzenie odbędzie się w Ribeirão Preto w stanie São Paulo w Brazylii w dniach 1-5 maja 2017 r.


Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz rejestracyjny on-line dostępny TUTAJ.


Nabór trwa od 13 lutego 2017 r. do 12 marca 2017 r.


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w misji prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network tel. 89 512 24 05 lub 89 512 24 29.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.