Zapraszamy polskich importerów win i produktów spożywczych do udziału w misji gospodarczej do Toledo, w regionie Castilla La Mancha (Hiszpania), która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2019 r.

W programie misji przewidziane są spotkania b2b z hiszpańskimi firmami, wizyty w wybranych firmach oraz degustacje produktów.

Lista firm hiszpańskich, z którymi będzie można odbyć spotkania, będzie dostępna na początku marca.

Organizatorzy pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania (2 noce) oraz lokalne transfery lotnisko-hotel-lotnisko wyselekcjonowanym uczestnikom misji. Zgłoszony przez firmę przedstawiciel powinien mieć umocowanie do podejmowania decyzji zakupowych w firmie.

Główny organizator misji, Izba Przemysłowo-Handlowa z Toledo, zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

Przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowane udziałem w misji prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network: een@wmarr.olsztyn.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.