poniedziałek, 3 Kwiecień, 2017

Misja gospodarcza do Kanady

flaga-kanady

Misja gospodarcza do Kanady dedykowana jest przedsiębiorcom, organizacjom otoczenia biznesu (izbom, klastrom, związkom producentów, stowarzyszeniom), COIE, specjalnym strefom ekonomicznym, parkom technologicznym, inkubatorom, samorządom (departamentom promocji, rozwoju, współpracy międzynarodowej).


Celem misji jest poznanie aktualnych i przyszłych warunków oraz uregulowań związanych z wymianą i współpracą gospodarczą, a także zgłoszenie ofert współpracy, prezentacja propozycji biznesowych, przedstawienie potencjału, atrakcji i walorów inwestycyjnych poszczególnych regionów RP. Uczestnicy misji będą mieli okazję ocenić potencjał i branże, w których polskie przedsiębiorstwa mają największe możliwości i perspektywy na sukces.


W programie misji przewidziano m.in. warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku Ameryki Północnej, seminarium poświęcone umowie CETA i zapowiedzianym korzyściom dla przedsiębiorców z UE oraz wiele spotkań biznesowych, w trakcie których będzie możliwość pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz prezentacji własnych ofert. Uczestnicy wezmą również udział w dorocznej Polonijnej Gali Biznesu „Excellence Award Gala”.


Misja odbędzie się w terminie od 04.05.2017 r. do 10.05.2017 r. (6 dni w Kanadzie). Miejsca pobytu: Toronto, Mississauga, Niagara Falls.


Organizatorem misji jest Izba Gospodarcza „Canada- Poland Chamber of Commerce z Toronto” przy współpracy z Biurem Informacji Gospodarczych Pegaz.


Warunki udziału w misji dostępne są w TUTAJ. Zgłoszenia przyjmowane są do 15.04.2017 r. Ilość miejsc jest ograniczona.


Zainteresowanych udziałem w misji prosimy o bezpośredni kontakt:
PEGAZ- Biuro Canada- Poland Chamber of Commerce w Polsce
Zdzisław Wojtasik, Dyrektor; tel +48 502 303 293
Biuro Canada- Poland Chamber of Commerce w Kanadzie
Wojciech Sniegowski, Prezes; tel. +1 416 471 2472
e-mail: kontakt@PolishBusiness.biz


Pobierz:
Formularz zgłoszeniowy

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.