Międzynarodowa baza współpracy

Baza POD (Partnership Opportunities Database) to międzynarodowa baza ofert współpracy prowadzona przez Komisję Europejską za pośrednictwem sieci Enterprise Europe Network. Baza zawiera profile firm z ponad 60 krajów, w których działają ośrodki EEN.

 

Przedsiębiorcy poszukujący partnerów biznesowych za pośrednictwem bazy mają możliwość nawiązania kontaktów m.in. z zagranicznymi producentami, dystrybutorami, pośrednikami handlowymi i podwykonawcami.

 

W bazie zamieszczane są zarówno oferty zagranicznych przedsiębiorców jak również oferty polskich firm celem upowszechnienia ich wśród partnerów biznesowych na całym świecie.

 

Przedsiębiorcy mają możliwość utworzenia swojego własnego profilu, który będzie dystrybuowany wśród firm z krajów wskazanych przez nich w formularzu zgłoszeniowym.

 

By utworzyć własny profil należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do bazy, dostarczyć go do Ośrodka EEN osobiście, pocztą, bądź przesłać nam jego skan na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

 

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony (formularz zgłoszeniowy) lub wypełnić go on-line.

 

Baza prowadzona jest w języku angielskim. Konsultant naszego Ośrodka EEN przetłumaczy Profil Twojej firmy na język angielski i wprowadzi go do międzynarodowej bazy ofert współpracy. Po zatwierdzeniu profilu przez ekspertów będzie on widoczny dla potencjalnych partnerów biznesowych na całym świecie.

 

Dodanie profilu do bazy ofert współpracy jest BEZPŁATNE!

Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.