poniedziałek, 10 Maj, 2021

Konkurs Fabryka Przyszłości

Zapraszamy firmy z sektora przemysłowego do udziału w konkursie Fabryka Przyszłości. Inicjatywa Platformy Przemysłu Przyszłości promuje wdrażanie rozwiązań przemysłu 4.0 przez wyszukanie na rynku fabryk, które mają doświadczenie i sukcesy we wprowadzaniu nowoczesnych technologii przynoszących firmom wymierne korzyści. Organizacje będą miały okazję podzielić się swoim doświadczeniem z transformacji cyfrowej oraz realizacji innowacyjnych projektów.

Do konkursu mogą zgłosić się firmy, które m.in.:

  • w ciągu 24 miesięcy, licząc od dnia przesłania zgłoszenia, w ramach prowadzonej działalności produkcyjnej wdrożyły rozwiązania cyfrowe z zakresu przemysłu 4.0
  • są gotowe do podzielenia się doświadczeniem nabytym podczas transformacji cyfrowej
  • wyrażą zgodę na zastosowanie skanu ADMA, którego celem będzie zbadanie stopnia dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstwa.

Terminy: Etap I – przesyłanie zgłoszeń: 21.04.2021 – 21.06.2021.

Nagrody:

Nagrodą w konkursie jest przyznanie tytułu lub nominacji do tytułu Fabryka Przyszłości. Jurorzy mogą przyznać także nagrody specjalne i wyróżnienia. Nagroda może przypaść kilku uczestnikom.

Nagrodzony Uczestnik będzie uprawniony do:

  • oznakowania nagrodzonego zakładu produkcyjnego
  • umieszczenia obok nazwy i loga firmy loga konkursu wraz z informacją o przyznanej nagrodzie we wszystkich swoich materiałach promocyjnych oraz w kampaniach reklamowych
  • promocji podczas debat i konferencji organizowanych przez PPP.

Nagrody Specjalne oraz Wyróżnienia będą dotyczyły wdrożeń, rozwiązań organizacyjnych oraz proekologicznych, a także dobrych praktyk.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Organizatorem konkursu „Fabryka Przyszłości”, zwanego dalej „Konkursem”, jest Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości wpisana do rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000784300, REGON: 383266132, NIP: 7962990469, zwana dalej „Fundacją” lub „Organizatorem”.

Link do konkursu: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/fabryka-przyszlosci/

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.