Ambasada Węgier w Warszawie informuje, iż Węgry będą ponownie gospodarzem konferencji ITU Telecom World 2019, która odbędzie się w Budapeszcie w dniach 9-12 września 2019 r.

ITU (International Telecommunication Union) jest znaczącym dla międzynarodowej współpracy forum światowym, zaś w dziedzinie info-komunikacji stanowi najważniejszą globalną instytucję ONZ, której członkami są 193 państwa.

Zadaniem ITU jest kształtowanie międzynarodowej współpracy w dziedzinie info-komunikacji, w szczególności odnośnie podziału spektrum fal radiowych oraz pozycji globalnych tras satelitarnych, jak również utworzenia norm umożliwiających bezproblemowe połączenia poszczególnych sieci telekomunikacyjnych. Ponadto organizacja wspiera rozwój infrastruktur info-komunikacyjnych państw rozwijających się.

ITU Telecom World jest wydarzeniem o światowym zasięgu, podczas którego spotykają się osoby zajmujące się rozwojem technologii informacji i komunikacji, przedstawiciele organów rządowych, urzędów regulacji, czołowych firm branżowych, wybijających się przedsiębiorstw start-upowych oraz krajowych i zagranicznych mediów. W ramach kilkudniowej konferencji można przedstawić najnowsze trendy, a także wspomóc nawiązanie nowych, jak i pogłębienie już istniejących kontaktów w tej gałęzi przemysłu, jak również relacji pomiędzy poszczególnymi rządami w tym sektorze gospodarki.

Wydarzenie zapewni wyjątkowe możliwości dla przedsiębiorstw, organizacji i państw do przeprowadzenia dyskusji i wypracowywania nowych koncepcji oraz dla zaistnienia rynków rozwijających się. Najbardziej uznani fachowcy branży ICT będą rozmawiać przy okrągłych stołach oraz podczas panelów dyskusyjnych o najnowocześniejszych rozwiązaniach sektora ICT. Konferencja stwarza wyjątkowe możliwości do przedstawienia oferty towarowej, usługowej i nowych pomysłów również dla małych i średnich firm. Wydarzenie to stwarza też możliwości organizowania spotkań pomiędzy głowami państw i rządów, organizacji branżowych ONZ oraz szefów firm przemysłowych.

Zorganizowana w 2015 roku konferencja ITU Telecom World w Budapeszcie spotkała się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie wśród przedstawicieli branży info-komunikacji. Wydarzenie zapewniło forum do wymiany zdań i podzielenia się osiągnięciami naukowymi dla politycznych i firmowych decydentów sektora telekomunikacyjnego.

W centrum uwagi konferencji ITU Telecom World 2019 będą cyfrowe innowacje ułatwiające życie małym i średnim przedsiębiorstwom. Wydarzenie wielką uwagę poświęci roli oraz możliwościom małych i średnich firm w ekosystemie ICT. Kolejnymi ważnymi tematami będzie Przemysł 4.0 oraz rozwój sieci 5G.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.