Industry-x-Poland

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Ambasadą Węgier w Polsce oraz Narodowym Domem Handlowym Węgier (Hungarian National Trading House) zapraszają na konferencję „Industry X Poland”, która odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. w Bydgoszczy. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki kooperacji z węgierskimi firmami.


Bydgoszcz jest jednym z trzech miast w Polsce i jedynym w północnej części kraju, gdzie zagości cykl wydarzeń „Industry X Poland”. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania bliżej środowiska biznesowego na Węgrzech, a także do nawiązania współpracy z węgierskimi firmami oferującymi nowoczesne usługi dla biznesu i rozwiązania dla przedsiębiorstw przemysłowych. Konferencja stwarza również możliwość spotkania z przedstawicielami organizacji wspierających przedsiębiorców zarówno w Polsce, jak i na Węgrzech.


Termin i miejsce:
12 kwietnia 2018 r. (godz. 9:00-13:30)
Przystań Bydgoszcz (ul. Tamka 2, Bydgoszcz)

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.


Informacje o wydarzeniu oraz rejestracja na stronie internetowej konferencji „Industry X Poland”.

Szczegółowych informacji udziela Pani Joanna Wójtowicz e-mail: joanna.wojtowicz@barr.pl, tel. 885 550 256.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.