poniedziałek, 9 lipca, 2018

Iran – przewodnik po rynku

IranIran został wskazany przez Rząd RP jako jeden z pięciu najbardziej perspektywicznych na świecie rynków do rozwoju polskiej gospodarki (obok Algierii, Indii, Meksyku i Wietnamu).

Za branże z potencjałem uznawane są sektory: rolno-spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny, maszyn górniczych, technologii związanych z poprawą efektywności energetycznej, maszyn rolniczych dla przetwórstwa rolno-spożywczego, transportowy, chemii budowlanej, meblowy, sprzętu medycznego, materiałów budowlanych i dekoracyjnych, odzieżowy, sprzętu RTV i AGD, turystyczny.

Zapraszamy do lektury opracowania „Iran – przewodnik po rynku” wydanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. W przewodniku znajdą Państwo m.in.: informacje polityczno-gospodarcze, informacje nt. handlu międzynarodowego z Iranem, jak rozpocząć działalność na przykładzie Sp. z o.o. i jakie są koszty prowadzenia działalności gospodarczej w Iranie, a także informacje nt. kultury biznesowej i życia codziennego.

 

Pobierz:
Iran – przewodnik po rynku

 

Źródło: www.paih.gov.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.