Czy zastanawialiście się:

·         Jak wykorzystać bezpłatne narzędzia Google, aby osiągnąć eksportowe cele firmy?

·         Jak przeprowadzić analizę potencjału eksportowego firmy?

·         Jak zrozumieć potrzeby klientów i zoptymalizować kanały online na rynkach zagranicznych?

Na te pytania odpowiemy na kolejnym spotkaniu z cyklu Śniadanie biznesowe – Jak rozwinąć biznes  globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe, organizowanym w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 5 września 2019 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie.

Warsztat poprowadzi Pani Wiola Magdziarz - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są social media i kampanie AdWords. Doradca do spraw marketingu online i eksportu w projekcie Google Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie w Polsce i za granicą.

Udział bezpłatny.  Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego do dnia              2 września 2019 r. Program i formularz zgłoszeniowy.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.