FreeFrom

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się podczas Free From Functional Food Expo w dniach 16-17 maja 2018 r. w Sztokholmie.

Giełda kooperacyjna podczas Free From Functional Food Expo to bezpośrednie spotkania nabywców i producentów żywności:

 • funkcjonalnej (proteiny/batony sportowe, suplementy, witaminy, itp.),
 • dla alergików (bezglutenowa, bez laktozy, orzechów, mleka, soi, jajek itp.),
 • wegańskiej,
 • bez cukru,
 • bez GMO, dodatków, konserwantów itp.

Udział w spotkaniach umożliwia przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami w branży.
Giełda kooperacyjna to efektywny i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Na czym polega giełda?

 • Uczestnicy tworzą profil firmy, w którym określają technologie/produkty, które oferują lub których poszukują oraz określają rodzaj oczekiwanej współpracy. Rejestracja odbywa się 
  on-line i trwa do 1 maja 2018 r.
 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.
 • Od 12 marca do 4 maja 2018 r., (a w przypadku producentów od 20 kwietnia do 4 maja) z aktualizowanego na bieżąco katalogu online, zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
 • 9 maja 2018 r. drogą mailową uczestnicy otrzymują wstępne agendy spotkań.
 • W dniach 16-17 maja 2018 r. przy ponumerowanych stolikach, odbywają się uprzednio zaaranżowane indywidualne 20-30 minutowe spotkania.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestrowani uczestnicy mają również możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na targi. Koszty transportu i zakwaterowania uczestnicy giełdy pokrywają we własnym zakresie.

Jeśli w wyniku niespodziewanych okoliczności nie możesz pojawić się na spotkaniach, anuluj je przez platformę on-line. Za niepojawienie się na wcześniej umówionych spotkaniach organizatorzy pobiorą opłatę w wysokości 55 euro.

Oficjalnym językiem spotkań jest język angielski.

Więcej informacji na temat spotkań znajdą Państwo na stronie internetowej giełdy.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym Ośrodkiem Enterprise Europe Network działającym przy WMARR S.A. w Olsztynie: j.stawecka@wmarr.olsztyn.pl, 89 512 24 29

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.