Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej w obszarze medycyny i nauk o życiu – BIONNALE, która odbędzie się 12 maja 2020 r. w Berlinie.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm, instytutów naukowych i innych podmiotów działających w branży medycznej i szeroko pojętym obszarze nauk o życiu (ang. life sciences).

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy;
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!);
  • Od 24 marca 2020 r. z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy będą mogli dokonać wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.
  • 12 maja 2020 r., przy ponumerowanych stolikach odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszt

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu.

Rejestracja

Rejestracja uczestników i profili, a także wybór partnerów biznesowych do spotkań trwa do 10 maja 2020 r.

Więcej o targach na stronie internetowej wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.