lotwa

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Łotewska Agencja Inwestycji i Rozwoju oraz Ambasada Republiki Łotewskiej w Polsce zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Łotwa, które odbędzie się 26 stycznia 2017 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.


Gośćmi honorowymi Forum będą: premier Republiki Łotewskiej pan Māris Kučinskis oraz wiceprezes Rady Ministrów RP, minister rozwoju i minister finansów Mateusz Morawiecki.


Forum, zorganizowane z okazji wizyty w Polsce premiera Republiki Łotewskiej Pana Mārisa Kučinskisa, będzie okazją do zapoznania się z możliwościami współpracy gospodarczej z Republiką Łotewską, szczególnie w zakresie sektorów IT, transportu i logistyki. Po części oficjalnej będzie możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, zarówno z przedstawicielami administracji rządowej, jak i przedsiębiorcami łotewskimi z w/w sektorów.


Forum będzie prowadzone w języku angielskim, organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.


Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego w nieprzekraczalnym terminie do 23.01.2017 r.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Pobierz:
Agenda
Lista firm


Źródło: www.paiz.gov.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.