SuwałkiForum Biznesowe Pogranicza to wydarzenie służące nawiązaniu kontaktów biznesowych na szczeblu regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym. To miejsce branżowych spotkań, efektywnych naukowych paneli dyskusyjnych oraz praktycznych warsztatów z użyciem nowych technologii.

Tegoroczne Forum, odbywające się w dniach 25-26 października 2018r. w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach pod hasłem „Metal Industry Design” to jedyne w regionie wydarzenie skierowane do branży metalowo–maszynowej. W tym czasie, Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach będzie pełnić funkcję miasteczka przemysłowego. To właśnie tu nauka spotka się z biznesem.

Forum Biznesowe Pogranicza organizowane jest po raz trzeci. Co roku tematem przewodnim wydarzenia są branże istotne z punktu widzenia rozwoju regionu. II Forum odbywało się pod hasłem „Food Industry Life” i dotyczyło branży rolno-spożywczej. Zgromadziło blisko 300 gości biznesowych oraz kilkuset zwiedzających targi i wystawy. Podczas dwóch dni odbyły się niezwykle ciekawe dyskusje, wciągające prezentacje i wykłady, targi i wystawy ponad 50 firm. 

Wydarzeniem odbywającym się równolegle z Forum będą EAST DESIGN DAYS. To impreza współorganizowana przez Politechnikę Białostocką, Park Naukowo – Technologiczny, firmę Malow Sp. zo.o. oraz Resursę Podlaską. Nowoczesne wzornictwo i design produktu przemysłowego jako nieodłączne elementy budowania jakości i konkurencyjności współczesnych firm to główny temat rozważań panelistów podczas EAST DESIGN DAYS. Tym samym podczas wydarzenia nie może zabraknąć designerów, grafików, architektów, którzy będę prezentować i dyskutować na temat „dobrego desigu” i jego wpływu na sprzedaż produktu oraz szkolić, młodych designerów, studentów z zakresu grafiki 3D, street art’u, projektowania i programowania.

Metal Industry Design skupi w jednym miejscu wszystkie branże związane z biznesem metalowym, maszynowym oraz połączy je ze sztuką. Podczas Forum zostanie zaprezentowana wystawa architektury i wzornictwa przemysłowego Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

Wydarzenia towarzyszące Metal Industry Design:

  • Targi i wystawy przedsiębiorstw z branży metalowej, maszynowej, producenci jachtów i łodzi, itp.
  • Spotkania biznesowe.

Szczegóły: https://forumpogranicza.pl/Start

Źródło: www.forumpogranicza.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.