Formularz online

 Oferta (Np. firma poszukuje dystrybutorów swoich produktów.) Zapotrzebowanie (Np. firma jest dystrybutorem i poszukuje produktów do dystrybucji.)

Nazwa firmy

Adres

Województwo

Rok założenia firmy

www

NIP

REGON

Osoba reprezentująca firmę

Imię i nazwisko

Stanowisko

Telefony

e-mail

Osoba upoważniona do kontaktu w sprawie profilu

Imię i nazwisko

Stanowisko

Telefon

e-mail

Rodzaj i wielkość firmy

 Przedsiębiorstwo ≤ 10 Przedsiębiorstwo 11 - 49 Przedsiębiorstwo 50 - 249 Przedsiębiorstwo 250 - 499 Przedsiębiorstwo ≥ 500 Wynalazca Instytucja B+R Uniwersytet Inne

Obrót (EUR)

 < 1 mln 1-10 mln 10-20 mln 20-50 mln 50-100 mln 100-250 mln 250-500 mln > 500 mln

Czy firma nawiązała już współpracę międzynarodową?

 tak nie

Kraje

Kod/y PKD/NACE

Certyfikaty

(prosimy wymienić wszystkie posiadane certyfikaty, atesty, patenty, usprawnienia, itp.)

Języki obce

Działalność firmy

(prosimy szczegółowo opisać działalność firmy, w tym np. oferowane usługi/produkty (np. pojemność, gramatura, parametry techniczne),rys historyczny, doświadczenie, z kim obecnie firma współpracuje – kanały dystrybucji, udział w targach, itp.- max. 4000 znaków)

Zalety i innowacje

(prosimy wymienić mocne strony Państwa produktów/usług, korzyści płynące ze współpracy z Państwa firmą – max. 2000 znaków)

Do jakich państw ma być adresowana Państwa oferta?

Typ i wielkość firmy, z którą chcecie Państwo podjąć współpracę

(prosimy o zaznaczenie wszystkich właściwych opcji)

 Przedsiębiorstwo ≤ 10 Przedsiębiorstwo 11 - 49 Przedsiębiorstwo 50 - 249 Przedsiębiorstwo 250 - 499 Przedsiębiorstwo ≥ 500 Wynalazca Instytucja badawcza Uniwersytet Inne

Rodzaj oczekiwanej współpracy

(prosimy o zaznaczenie wszystkich właściwych opcji)

 Przejęcie przedsiębiorstwa lub jego części / zakup akcji Umowa pośrednictwa handlowego Umowa dystrybucji Umowa finansowa Umowa franczyzy Umowa joint venture Umowa licencyjna Umowa produkcyjna Umowa outsourcingowa Umowa obustronnej produkcji Umowa o świadczeniu usług Podwykonawstwo

Charakterystyka potencjalnego partnera

(prosimy o opisanie cech poszukiwanych partnerów i roli jaką mają pełnić w planowanej współpracy)

Specyfikacja techniczna i wiedza ekspercka

(prosimy o opisanie ewentualnych parametrów technicznych poszukiwanych produktów / rozwiązań)

Profil można uzupełnić załącznikami: zdjęciami produktów firmy, schematami, itp. w formatach jpg, gif, png, jpeg, pdf, doc, docx, xls i xlsx o wielkości do 4 MB. Uwaga: załączniki nie mogą zawierać logotypów i innych oznaczeń, które pozwoliłyby na identyfikację firmy. Usługa świadczona jest bezpłatne.

 Oświadczam, że stosownie do treści art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922), zostałem/am poinformowany/a, o tym że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Warmińsko Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie w celu wykonywania niniejszej usługi, podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania oraz że moje dane osobowe mogą być udostępniane organom i osobom uprawnionym do przeprowadzania w WMARR S.A. czynności kontrolnych i audytowych, innym Ośrodkom Enterprise Europe Network i ich klientom.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warmińsko – Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922) w związku przygotowaniem oferty i jej zamieszczeniem w bazie ofert współpracy oraz utrzymaniem kontaktu w przyszłości, w tym wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych innym Ośrodkom Enterprise Europe Network i ich klientom.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowy przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, dla realizacji celów statutowych w tym działań marketingowych, promocyjnych i informacyjnych dotyczących prowadzonej przez Spółkę działalności i oferowanych przez Spółkę usług.

Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.