Przedsiębiorcy z Polski mogą wziąć udział w pilotażowym programie Firma Bezpieczna Cyfrowo, którego głównym celem jest rozwijanie kompetencji cyfrowych wśród polskich przedsiębiorców oraz podnoszenie poziomu ochrony w sektorze MŚP i stabilności obrotu gospodarczego w kraju. Dodatkowo, program dąży do upowszechnienia i wdrożenia nowego standardu cyberbezpieczeństwa w firmach.

W okresie od lipca do grudnia 2023 r. zostaną przeprowadzone próbne działania skierowane do wybranych przedsiębiorców. Drugi etap programu odbędzie się po analizie wyników pilotażu, optymalizacji działań i dostosowaniu ich do potrzeb polskich firm.

Program Firma Bezpieczna Cyfrowo składa się z trzech etapów:
1️ Diagnoza – weryfikacja stanu cyberbezpieczeństwa i umiejętności cyfrowych firmy za pomocą ankiety.
2️ Edukacja – szkolenia dotyczące bezpieczeństwa cyfrowego i usług cyfrowych, wraz z oceną mocnych i słabych stron firmy i spersonalizowanym poradnikiem.
3️ Doskonalenie – przedsiębiorca wprowadza zabezpieczenia i dokonuje zmian w firmie, a następnie ubiega się o certyfikat Firmy Bezpiecznej Cyfrowo.

Certyfikat ten potwierdza, że przedsiębiorstwo odpowiedzialnie korzysta z nowoczesnych usług cyfrowych, dba o bezpieczeństwo swojego biznesu oraz swoich partnerów i klientów.

Udział w programie jest bezpłatny.

Szczegóły programu: https://firmabezpiecznacyfrowo.pl/o-programie/

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.