środa, 3 Lipiec, 2019

Early Warning Europa.

Przedsiębiorcy którzy stanęli w obliczu kryzysu firmy, nieprzewidzianych trudności, mogą skorzystać z pomocy oferowanej w ramach Early Warning. Projekt realizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja Firmy Rodzinne.

O wsparcie w ramach projektu mogą ubiegać się mikro-, mali lub średni przedsiębiorcy (MŚP) działający na terenie Polski, którzy na skutek oddziaływania różnych  czynników zewnętrznych lub wewnętrznych utracili sprawność prowadzenia biznesu, albo stanęli w obliczu ryzyka spowolnienia rozwoju firmy.

Konsultanci, mentorzy oraz doradcy restrukturyzacyjni skupieni w ramach projektu Early Warning w bezpośrednim kontakcie pomagają przedsiębiorcom przejść przez sytuację kryzysową, zażegnać ryzyku porażki i jej konsekwencjom, wspólnie wypracowywać niezbędne zmiany, wskazać najlepsze rozwiązania.

Program oferuje:

  • konsultacje z psychologiem, finansistą, prawnikiem oraz wieloma innymi zaangażowanymi specjalistami chcącymi dzielić się swoją wiedzą,
  • bezinteresowne wsparcie doświadczonych przedsiębiorców,
  • zdiagnozowanie sytuacji w firmie i wspólne wypracowanie nowego planu dla przedsiębiorstwa.

Projekt Early Warning Europe będzie realizowany do 30 listopada 2019 r.

Więcej informacji na temat przystąpienia do projektu oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronach projektu: www.parp.gov.pl/earlywarning

oraz www.ffr.pl/pl/ewe  lub dzwoniąc pod numer telefonu 664-316-709.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.