aktualnosci_wmarr_28Dziennik Rzeczpospolita oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju serdecznie zapraszają na konferencję „Dzień NCBiR w regionie”, która odbędzie się 13 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania przy ul. Artyleryjskiej 3f w Olsztynie.

Na konferencje organizatorzy zapraszają:

– mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa,

– studentów i naukowców, pracujących na uczelniach, ale mających ciekawe, innowacyjne pomysły, które dzięki dotacjom, w szczególności programowi Alfa Bridge można przekuć w przedsięwzięcia biznesowe i je skomercjalizować wprowadzając na rynek.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dysponuje w latach 2014-2020 największą pulą środków unijnych z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) na badania przemysłowe i prace rozwojowe i chce przybliżyć swoja „ofertę” w Olsztynie. W ramach spotkania eksperci Centrum poinformują przedsiębiorców o dostępnej ofercie finansowania innowacyjnych projektów badawczych i rozwojowych m.in. w ramach tzw. szybkiej ścieżki czy instrumentu pn. BRIdge Alfa. Ponadto, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opowiedzą o ulgach związanych z innowacjami. Przedstawiony zostanie również pakiet uproszczeń w funduszach UE wprowadzony nowelizacją tzw. ustawy wdrożeniowej (weszła w życie 2 września 2017 r.).

Szczegóły i rejestracja na stronie internetowej.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.