Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza polskie firmy z sektora medycznego do skorzystania z promocji na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym, które zostanie zorganizowane na targach Florida International Medical Expo (FIME) 2022 odbywających się w dniach 27-29 lipca 2022 r. w Miami Beach, USA. Stoisko będzie miało charakter otwarty - do wspólnego wykorzystania przez wszystkie zainteresowane firmy.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Firmom zainteresowanym promocją oferowane są nieodpłatnie możliwości:

  • prezentacja drukowanych materiałów informacyjno-promocyjnych,
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • korzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi.

Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:

https://medical.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/316548,pl-polskie-stoisko-na-targach-fime-2022-.html

 

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach FIME jest organizowane przez PARP w ramach Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

NEWSLETTER

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.